Dla członków:
Zaloguj przez FB
Opis Kontakt
Obrazek użytkownika Robert Bondar
Robert Bondar
Kim jestem:

Doświadczony Manager, coach, świetny handlowiec uhonorowany przez firmę PZU wieloma nagrodami i tytułami, prawnik, który zawsze realizuje wyznaczone sobie cele. Zarządzanie ma we krwi. Jego pasją jest wiedza z zakresu psychologii sprzedaży, motywacji, zarządzania ludźmi oraz nieruchomości. Ceni sobie uczciwość, odwagę i determinację. W swoim działaniu kieruje się słowami Napoleona Hilla „Cokolwiek ludzki umysł sobie wyobrazi i w cokolwiek uwierzy, może zostać osiągnięte”.


Co chcę osiągnąć w Toastmasters:

To co chcę osiągnąć to zostać profesjonalnym mówcą, które inspiruje ludzi do pokonywania swoich barier.

Obrazek użytkownika Adam Krywko
Adam Krywko
Kim jestem:

Przedsiębiorca, wędrowiec, motocyklista, żeglarz...


Co chcę osiągnąć w Toastmasters:

Lubię przebywać w otoczeniu ludzi pozytywnych, ambitnych i wytrwale realizujących swoje cele. 

Obrazek użytkownika Michał Parda
Michał Parda
Kim jestem:

Na codzień produkuję gry planszowe i podróżuję po świecie autostopem. Poza tym pasjonuje mnie uczenie siebie i innych.


Co chcę osiągnąć w Toastmasters:

Dołączyłem do Toastmasters z dwóch powodów. Po pierwsze, aby doskonalić swoje umiejętności przekazywania treści innym ludziom, a po drugie aby spotkać ciekawych ludzi. Oba cele realizuję z sukcesem. Odkąd jestem w klubie przewinęło się przez niego ponad 300 osób: handlowców, nauczycieli, urzędników, studentów, finansistów, księgowych, muzyków czy listonoszy. Jak widać Toastmasters jest dla każdego -nawet dla producenta gier planszowych.

Bartosz Pękala
sekretarz
Kim jestem:

Informatyk, optymista, dowcipniś. Nie potrafi pisać o sobie, ale nie poszedł do Toastmasters, by wypowiadać się pisemnie. Lubi mówić, bardzo lubi mówić, lubi bardzo dużo mówić. Do Toastmasters poszedł by wylewać swoje myśli przed publicznością. Potok tych myśli z początku wydawał się chaotyczny i zbyt narowisty, ale w tym miejscu nauczył się jak mówić konkretnie. Uwielbia wsytępować, bawić, prezentować, wygłaszać, wykładać, opowiadać, przepowiadać, mówić, wymawiać, ogłaszać, odpowiadać i te wszystkie sprawy związane z aparatem mowy.


Co chcę osiągnąć w Toastmasters:
Obrazek użytkownika Monika Nowak
Monika Nowak
VPR
Kim jestem:

Jestem pracownikiem kultury, pasjonatką historii oraz człowiekiem ciekawym świata i innych ludzi. Lubię planować i wymyślać


Co chcę osiągnąć w Toastmasters:

W klubie chcę doskonalić się jako mówca oraz lider. Chcę przestać mówić dużo, a zacząć z sensem. Chcę nauczyć się pracy pod presją czasu, gdy realizacja niewiele ma wspólnego z początkowym planem. Chcę nauczyć się promować ważne dla mnie idee i wartości. Chcę otaczać się pozytywnymi i zaangażowanymi ludzmi.